Ne yapıyoruz?

Tam Anlamıyla Büyülüyoruz !

Birçok farklı kategoriden, geniş ilgi alanına sahip nano ve micro influencer havuzumuzla, markalarımız ve partnerlerimizin farklı ihtiyaçları özelinde detaylı bir influencer marketing hizmeti sunuyoruz. Marka-influencer eşleştirmelerini özenle yapıyor ve markanızın doğru hedef kitle ile buluşarak, sosyal medyada konuşulmasını mümkün kılıyoruz.

Kalıpların dışında, terzi dikim yani tamamen size özel ve ihtiyaçlarınıza yönelik stratejiler planlıyoruz.

Geniş envanterimiz sayesinde tüm markalarımız için; strateji çalışmalarımız doğrultusunda, hedeflerimiz ile en iyi match edecek isimleri buluyoruz. Yani her marka ve partnerimizi, farklı ve doğru isim/isimlerle bir araya getiriyoruz .

Markalarımız ve partnerlerimize profesyonel ekibimiz ile son ve güncel teknolojiden faydalanacak şekilde sınırsız prodüksiyon hizmeti sağlıyoruz.

Veri ve etkileşim odaklı bir yol haritası izliyoruz. Böylece plan ve stratejilerimizin, markalarımızı hedeflerine doğrudan ulaştırmasını sağlıyoruz.

Planlama, strateji ve influencer seçimlerimizde yalnızca veri odaklı kalmıyor, aynı zamanda tecrübe ve deneyimlerimizden de faydalanıyoruz. Objektif ve pozitif bir yaklaşımı benimsiyoruz.

Yaratıcı ekibimizle unique hikayeler ve tasarımlar geliştiriyor, partnerlerimiz için sosyal medya dinamiklerine sahip, tamamen özel içerikler üretiyoruz.